X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

RAZEM DLA DOBRA ZWIERZĄT

Wesprzyj akcję w czterech krokach

BUREK SAM NIE POPROSI O POMOC…

Ogólnopolska zbiórka karmy

W okresie od 15 listopada 2022 do 22 stycznia 2023 roku Portal „RatujemyZwierzaki”, Interia oraz Fundacja Psi Los wspólnie organizują X jubileuszową edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. W zbiórce bierze udział prawie czterdzieści schronisk, przytulisk oraz fundacji z całej Polski.

Wojna w Ukrainie, inflacja, podnoszone stopy procentowe, podwyżki energii elektrycznej, gazu i paliwa, wszechobecna drożyzna… To wszystko powoduje, że tegoroczna edycja akcji staje się wyjątkowo ważna dla wszystkich miejsc biorących w niej udział. Schroniska, przytuliska oraz fundacje ledwo wiążą koniec z końcem, oszczędzają na czym tylko mogą – starają się czynić cuda, żeby nie brakło środków na pożywienie dla swoich podopiecznych. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że sytuacja w której znaleźli się nasi wspaniali Darczyńcy też nie jest dla nich łatwa, mila i przyjemna. Wierzymy jednak, że w tegorocznej, dziesiątej już edycji akcji organizowanej w skrajnie trudnych czasach uda się zebrać sporą kwotę, wierzymy, że nasi Darczyńcy po raz kolejny nie zawiodą!

Przez ostatnie dziewięć lat, łącznie we wszystkich edycjach naszej akcji zebraliśmy prawie 800 tysięcy złotych!

W ostatnich dziewięciu edycjach w naszej akcji łącznie udział wzięło ponad 200 schronisk, przytulisk i fundacji z całej Polski!

Przez dziewięć ostatnich lat, dzięki naszej akcji i ofiarności Darczyńców napełniliśmy ponad 300 tysięcy psich brzuszków!

Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy!

Na poniższej, interaktywnej mapie znajdziesz wszystkie miejsca biorące udział w naszej akcji. Wybierz kogo chcesz wesprzeć i kliknij w nazwę miejsca lub w niebieski znacznik.

Nie widzisz powyższej mapy, lub jest dla Ciebie mało czytelna kliknij TUTAJ

Wybierz metodę płatności

Wpłać na konto

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

W tytule wpłaty wpisz nazwę miejsca
które chcesz wesprzeć!

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:


Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzanesą za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Wpłać przez

Kup miseczkę karmy

O naszej akcji…

Z ankiety przeprowadzonej wśród osób reprezentujących schroniska i przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Polsce wynika, że miejscom tym w okresie zimowym, dla swoich podopiecznych najbardziej brakuje dobrej jakościowo karmy. To właśnie z tego powodu postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i z Waszą pomocą wesprzeć te cudowne istoty.

Wytypowane przez nas miejsca zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam nie tylko „ofiary mrozu”, ale także czworonogi które zagubiły się i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli lub zostały porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące opieki, ciepła, czasem kosztownego leczenia i dobrej jakości pożywienia. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Pomóżmy im w tej ważnej misji!

Konkurs plastyczny!

Nadesłane prace

Kliknij i weź udział w ankiecie, poinformuj nas która z prac podoba Ci się najbardziej!

Coraz więcej…

  • I edycja 2013/2014 zebraliśmy 9 512,22 PLN
  • II edycja 2014/2015 zebraliśmy 19 523,99 PLN
  • III edycja 2015/2016 zebraliśmy 35 418,09 PLN
  • IV edycja 2016/2017 zebraliśmy 36 939,07 zł
  • V edycja 2017/2018 zebraliśmy 50 250,94 zł
  • VI edycja 2018/2019 zebraliśmy 112 737,49 zł
  • VII edycja 2019/2020 zebraliśmy 163 494,94 zł
  • VIII edycja 2020/2021 zebraliśmy 236 568,04 zł
  • IX edycja 2021/2022 zebraliśmy 110 018,45 zł

Z roku na rok organizowana przez nas ogólnopolska akcja „Burek sam nie poprosi o pomoc” cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko Darczyńców ale także firm. Dołączają do nas także większe i mniejsze media pisząc i informując o zbiórce opinię publiczną. Dzięki zaufaniu Darczyńców oraz nawiązaniu współpracy z mediami każdego roku suma, którą udaje się zebrać jest coraz większa. Wyjątkiem była ubiegłoroczna, popandemiczna edycja w trakcie której zebraliśmy 110 018,45 PLN. Czy w tej edycji uda sięnam pobić ubiegłoroczny rekord? To zależy wyłącznie od naszych wspaniałych Darczyńców!

Pomóż nam nakarmić głodne psy!

Akcję wspierają…

Zbliżają się Święta, a wiecie, że „Burek sam nie poprosi o pomoc”, jest bardzo dużo zwierząt, które potrzebują miłości – one nam nawet w Wigilię to mówią. Pamiętajmy o nich, dlatego bo przyjaźń ze zwierzakami jest metafizyczna, zawsze mi oddają swoją miłość.

Anna Dymna

Kolejna zima, mrozy, chłód a w schroniskach biedne psy, które oprócz tego, że są bardzo, bardzo samotne to są zwyczajnie głodne. Bardzo Was proszę nie zapominajcie o tym, że Burek sam nie poprosi o pomoc również w tym roku. Pomóżcie!

Renata Przemyk

Zima to taki czas gdzie pieski nie poproszą same o jedzonko, ani o jakąś zapomogę. Jeżeli możecie wspomóc jakiekolwiek schronisko, dać coś od siebie, czy to karmę czy jakaś przysłowiową złotówkę to będzie mi niezmiernie miło. Przyłączcie się do akcji!

Radek Liszewski

Robi się zimno, psy w schroniska bardzo to odczuwają i same nie poproszą Was o pomoc, ale ja w ich imieniu proszę. Wspomóżcie pieniędzmi na karmę, na różne potrzebne im rzeczy. Otwórzcie serce, wspomóżcie jakąś drobną kasą, symboliczną złotówką! Niech mają jakąś dobrą zimę, sytą i udane Święta te nasze Burki.

Mariusz Zaniewski

Nie widać tego w tej chwili, ale zbliża się zima, zbliża się bardzo trudny okres dla zwierząt. Jak co roku Fundacja Psi Los wraz z portalem Interia organizują zbiórkę pieniędzy na jedzenie w schroniskach. Bardzo popieram tę akcję i proszę abyście Państwo nie byli na nią obojętni.

Dorota Sumińska

Bardzo Was proszę wspierajcie Fundację Psi Los. Nie ma karmy, jest bardzo zimno. Pieski nie mogą o nią same poprosić, ale My możemy, każdą wysłaną złotówką wesprzeć tą akcję.

Krzysztof Hołowczyc

Zima to najtrudniejszy czas dla schronisk, a przede wszystkim dla psów, dlatego w tym momencie musimy naprawdę ich wspierać, są zmarznięte i głodne. Każda kwota się liczy, nawet najmniejsza. Możecie spowodować, że właśnie jutro jeden pies dostanie pełną miskę!

Pascal Brodnicki

Jest to najtrudniejszy czas dla schronisk, a w szczególności dla psów ponieważ są zmarznięte, głodne i właśnie o to chciałabym Was prosić – o wsparcie dla wszystkich Burków ze schronisk. Nawet najmniejsza kwota, przysłowiowa złotówka może sprawić, że miska będzie napełniona!

Natalia Siwiec

Nadchodzi zimny czas, gdzie nie każdy ma dach nad głową, nie każdy ma pełną miskę. Mam nadzieję, że Państwo dadzą złotóweczkę, może więcej i wspólnie będziemy mogli napełnić miski tym, którzy będą naprawdę głodować tą zimę.

Czesław Mozil

Zima to najcięższy okres dla zwierząt w schroniskach zwłaszcza dla psów, dlatego każda złotówka się liczy, każda najmniejsza kwota spowoduje to, że Burek będzie miał pełną miskę jedzenia. Nie zastanawiajmy się ani sekundy, pomagajmy, nie przechodźmy koło tego obojętnie.

Sebastian Karpiel Bułecka

Wybierz metodę płatności

Wpłać na konto

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

W tytule wpłaty wpisz nazwę miejsca
które chcesz wesprzeć

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:


Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzanesą za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Wpłać przez

Kup miseczkę karmy

Patron akcji

Patronat medialny

Akcję wspiera

Sponsorami akcji są

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”