XI EDYCJA AKCJI

Burek sam nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

      

Wesprzyj akcję w czterech krokach

BUREK SAM NIE POPROSI O POMOC…

Ogólnopolska zbiórka karmy

W okresie od 6 grudnia 2023 do 6 stycznia 2024 roku Portal „RatujemyZwierzaki” oraz Fundacja Psi Los wspólnie organizują XI edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. W zbiórce bierze udział kilkadziesiąt schronisk, przytulisk oraz fundacji z całej Polski.

XI edycja akcji jest zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Do tegorocznej edycji zakwalifikowały się miejsca, które znalazły się w wyjątkowo tragicznej wręcz dramatycznej sytuacji,  miejsca, które ledwo wiążą koniec z końcem, oszczędzają na czym tylko mogą – starają się czynić cuda, żeby nie brakło środków na karmę dla swoich podopiecznych.

W poprzednich edycjach naszej zbiórki, za zebrane środki kupiliśmy wysokiej jakości suchą i mokrą karmę dla psów. Dzięki ofiarności Darczyńców napełniliśmy ponad 475 tysięcy psich misek! Jak będzie w tym roku? Tego nie wiemy, ale bardzo na Państwa liczymy!

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej akcji dowolnej wielkości darowizną przeznaczoną na zakup karmy dla psów z kilkudziesięciu schronisk, przytulisk i fundacji w całej Polsce. Zbiórkę można wesprzeć na wiele sposobów. Szczegóły poniżej. Dołącz do nas – dzięki Tobie przysłowiowy Burek już niebawem otrzyma michę pełną karmy!

Robiąc przelew na telefon BLIK w polu odbiorca wpisz FUNDACJA PSI LOS, a w polu tytuł wpisz BUREK.

Przez ostatnie dziesięć lat, łącznie we wszystkich edycjach naszej akcji zebraliśmy prawie 900 tysięcy złotych!

W ostatnich dziesięciu edycjach w naszej akcji łącznie udział wzięło rawie 250 schronisk, przytulisk i fundacji z całej Polski!

Przez dziesięć ostatnich lat, dzięki naszej akcji i ofiarności Darczyńców napełniliśmy 475 tysięcy psich brzuszków!

Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy!

Na poniższej, interaktywnej mapie znajdziesz wszystkie miejsca biorące udział w naszej akcji. Wybierz kogo chcesz wesprzeć i kliknij w nazwę miejsca lub w niebieski znacznik.

Nie widzisz powyższej mapy, lub jest dla Ciebie mało czytelna kliknij TUTAJ

Wybierz metodę płatności

Wpłać na konto

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

W tytule wpłaty wpisz nazwę miejsca
które chcesz wesprzeć!

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Robiąc przelew na telefon BLIK w polu odbiorca wpisz FUNDACJA PSI LOS, a w polu tytuł wpisz BUREK.

O naszej akcji…

Z ankiety przeprowadzonej wśród osób reprezentujących schroniska i przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Polsce wynika, że miejscom tym w okresie zimowym, dla swoich podopiecznych najbardziej brakuje dobrej jakościowo karmy. To właśnie z tego powodu postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i z Waszą pomocą już po raz jedenasty wesprzeć te cudowne istoty.

Wytypowane przez nas miejsca zapewniają tymczasowy dom dla bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam nie tylko „ofiary mrozu”, ale także czworonogi które zagubiły się i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli lub zostały porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące opieki, ciepła, czasem kosztownego leczenia i dobrej jakości karmy. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Pomóżmy im w tej ważnej misji!

Imponujące kwoty…

  • I edycja 2013/2014 zebraliśmy 9 512,22 PLN
  • II edycja 2014/2015 zebraliśmy 19 523,99 PLN
  • III edycja 2015/2016 zebraliśmy 35 418,09 PLN
  • IV edycja 2016/2017 zebraliśmy 36 939,07 zł
  • V edycja 2017/2018 zebraliśmy 50 250,94 zł
  • VI edycja 2018/2019 zebraliśmy 112 737,49 zł
  • VII edycja 2019/2020 zebraliśmy 163 494,94 zł
  • VIII edycja 2020/2021 zebraliśmy 236 568,04 zł
  • IX edycja 2021/2022 zebraliśmy 110 018,45 zł
  • X edycja 2022/2023 zebraliśmy 112 905,01 zł

Organizowana przez nas ogólnopolska akcja „Burek sam nie poprosi o pomoc” cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko Darczyńców ale także firm. Dołączają do nas większe i mniejsze media pisząc i informując o zbiórce opinię publiczną. Dzięki zaufaniu Darczyńców oraz nawiązaniu współpracy z mediami każdego roku suma, którą udaje się zebrać jest imponująca. Czy w tej edycji też taka będzie? To zależy wyłącznie od naszych wspaniałych Darczyńców!

Mówią o nas…

Zbliżają się Święta, a wiecie, że „Burek sam nie poprosi o pomoc”, jest bardzo dużo zwierząt, które potrzebują miłości – one nam nawet w Wigilię to mówią. Pamiętajmy o nich, dlatego bo przyjaźń ze zwierzakami jest metafizyczna, zawsze mi oddają swoją miłość.

Anna Dymna

Kolejna zima, mrozy, chłód a w schroniskach biedne psy, które oprócz tego, że są bardzo, bardzo samotne to są zwyczajnie głodne. Bardzo Was proszę nie zapominajcie o tym, że Burek sam nie poprosi o pomoc również w tym roku. Pomóżcie!

Renata Przemyk

Zima to taki czas gdzie pieski nie poproszą same o jedzonko, ani o jakąś zapomogę. Jeżeli możecie wspomóc jakiekolwiek schronisko, dać coś od siebie, czy to karmę czy jakaś przysłowiową złotówkę to będzie mi niezmiernie miło. Przyłączcie się do akcji!

Radek Liszewski

Robi się zimno, psy w schroniska bardzo to odczuwają i same nie poproszą Was o pomoc, ale ja w ich imieniu proszę. Wspomóżcie pieniędzmi na karmę, na różne potrzebne im rzeczy. Otwórzcie serce, wspomóżcie jakąś drobną kasą, symboliczną złotówką! Niech mają jakąś dobrą zimę, sytą i udane Święta te nasze Burki.

Mariusz Zaniewski

Nie widać tego w tej chwili, ale zbliża się zima, zbliża się bardzo trudny okres dla zwierząt. Jak co roku Fundacja Psi Los wraz z portalem Interia organizują zbiórkę pieniędzy na jedzenie w schroniskach. Bardzo popieram tę akcję i proszę abyście Państwo nie byli na nią obojętni.

Dorota Sumińska

Bardzo Was proszę wspierajcie Fundację Psi Los. Nie ma karmy, jest bardzo zimno. Pieski nie mogą o nią same poprosić, ale My możemy, każdą wysłaną złotówką wesprzeć tą akcję.

Krzysztof Hołowczyc

Zima to najtrudniejszy czas dla schronisk, a przede wszystkim dla psów, dlatego w tym momencie musimy naprawdę ich wspierać, są zmarznięte i głodne. Każda kwota się liczy, nawet najmniejsza. Możecie spowodować, że właśnie jutro jeden pies dostanie pełną miskę!

Pascal Brodnicki

Jest to najtrudniejszy czas dla schronisk, a w szczególności dla psów ponieważ są zmarznięte, głodne i właśnie o to chciałabym Was prosić – o wsparcie dla wszystkich Burków ze schronisk. Nawet najmniejsza kwota, przysłowiowa złotówka może sprawić, że miska będzie napełniona!

Natalia Siwiec

Nadchodzi zimny czas, gdzie nie każdy ma dach nad głową, nie każdy ma pełną miskę. Mam nadzieję, że Państwo dadzą złotóweczkę, może więcej i wspólnie będziemy mogli napełnić miski tym, którzy będą naprawdę głodować tą zimę.

Czesław Mozil

Zima to najcięższy okres dla zwierząt w schroniskach zwłaszcza dla psów, dlatego każda złotówka się liczy, każda najmniejsza kwota spowoduje to, że Burek będzie miał pełną miskę jedzenia. Nie zastanawiajmy się ani sekundy, pomagajmy, nie przechodźmy koło tego obojętnie.

Sebastian Karpiel Bułecka

Wybierz metodę płatności

Wpłać na konto

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

W tytule wpłaty wpisz nazwę miejsca
które chcesz wesprzeć

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:
PLN

Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A.)

Wpłać przez

Wpisz kwotę darowizny:


Opis transakcji:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzanesą za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Wpłać przez

Kup miseczkę karmy

Akcję wspierają

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”