X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Psi Azylek – Zwierzęta w Potrzebie

Zbiórka dla:

Fundacja Psi Azylek – Zwierzęta w Potrzebie
39-206 Pustków, Osiedle 45/24
tel. 881 639 458

Jesteśmy fundacją, która formalnie działa od 5 lat. Wcześniej działaliśmy jako grupa nieformalna. Działamy głównie na terenie woj. podkarpackiego, ale nie tylko. Pomagamy zwierzętom w przytulisku w Podgrodziu w gminie Dębica, ale także tym, które potrzebują pomocy z ościennych miejscowości. Nie odmawiamy nikomu pomocy. Pomoc kierujemy głównie do psów i kotów, finansujemy leczenie, przygotowujemy je do adopcji, tak aby były po pełnym serwisie weterynaryjnym. Szukamy dla nich domów, takich gdzie będą miały godne życie. Jeśli zwierzęta źle znoszą pobyt w kojcach, szukamy dla nich domów tymczasowych, do czasu znalezienia tych stałych. Dbamy o to, by zwierzęta bezdomne, porzucone, skrzywdzone otrzymywały pomoc oraz pełnowartościowe wyżywienie. Obalamy mit, że pies ze schroniska będzie „zadowolony” jak cokolwiek zje. Nic bardziej mylnego. Właśnie one potrzebują szczególnej troski. Do akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc” zgłaszamy podkarpackie miejscowości w gminie Dębica i okolicach. Są to tereny, na których ciągle jest bardzo dużo porzuconych zwierząt. One bardzo potrzebują pomocy. W Podgrodziu znajduje się przytulisko, w którym teraz kojce są przepełnione. Psy, które źle znoszą pobyt w przytulisku, są w DT, objęte naszym wsparciem. Bez pomocy człowieka, wiele z nich nie miałoby szansy, nie tylko na godne życie, ale w ogóle na przeżycie. My pomagamy im i jesteśmy ich głosem. Dziękujemy, że pomagacie nam pomagać.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Fundacji Psi Azylek.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
PSI AZYLEK

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"