IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Animals Mielec

Zbiórka dla:

Fundacja Animals Mielec
39-300 Mielec, Złotniki 121 B
tel. 792 720 036

Jesteśmy byłymi wolontariuszkami mieleckiego schroniska dla zwierząt. Byliśmy w nim od 2002 do końca 2019. Obecnie nie mamy wstępu do mieleckiego schroniska. Fundację prowadzimy całkowicie za darmo w czasie wolnym od pracy i obowiązków. Nie mamy etatów, nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za naszą działalność. W naszym domu tymczasowym zawsze są psy i koty szukające domów (z interwencji, znajdy, bezdomne). Prowadzimy szeroko zakrojone akcje kastracji dla zwierząt właścicielskich, bezdomnych, kotów wolno żyjacych. Tylko w tym roku 2021 do końca wrzesnia wykonaliśmy prawie 400 kastracji psów i kotów z terenu Podkarpacia. W 2020 wykonaliśmy/opłacilismy 325 zabiegów kastracji. Pomagamy zwierzętom: właścicieli będących w trudnej sytuacji materialnej, z dużych skupisk na wsiach i miastach, wolno żyjącym, zwierzętom z ubogich gospodarstw poprzez przekazywanie bud, karmy suchej i mokrej, środków na odrobaczenie i odpchlenie. Dokarmiamy koty wolno żyjące, przekazujemy karmę dla karmicieli.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Fundacja Mielec

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”