X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Animals Mielec

Zbiórka dla:

Fundacja Animals Mielec
39-300 Mielec, Złotniki 121 B
tel. 792 720 036

Fundacja Animals Mielec jest organizacją całkowicie charytatywną, działającą na rzecz bezdomnych zwierząt. Działa nieustannie od 2012 r. Wszystkie nasze działania są szczegółowo opisane na profilu Facebook Fundacja Animals Mielec. W 2020 r. wykonaliśmy 325 darmowych zbiegów kastracji. W 2021 już pobiliśmy rekord z 2020 r. w liczbie wykonanych zabiegów kastracji – 502!, aby schroniska dla zwierząt nie były wreszcie potrzebne. Współpracujemy z lecznicami w Mielcu, Czerminie, Tarnobrzegu, Dębicy, Staszowie, a nawet w Przemyślu czy Gorzycach. Zabiegi wykonane głównie zwierzakom przygarniętym, bezdomnym, u osób w trudnej sytuacji finansowej czy posiadających większą ilość zwierząt. Kastrujemy i dokarmiamy koty wolno żyjące w Dębicy i Mielcu oraz na wsiach, przekazujemy budki dla kotów. Byliśmy kilka razy na Ukrainie z darami rzeczowymi w schronisku w Łucku. Fundację prowadzimy za darmo w czasie wolnym od pracy, nie mamy etatów, nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za naszą działalność. Pomoc w postaci karmy jest bardzo potrzebna, ponieważ pod stałą opieką mamy kilkaset kotów w rożnych miejscowościach na Podkarpaciu. Są to głownie koty wolnożyjące. Pod naszymi skrzydłami są też psy z ubogich gospodarstw, które bez naszego wsparcia nie miałyby szans na godne życie.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Fundacji Animals w Mielcu.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Fundacja Mielec

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"