IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Przytulisko na Wiśniowej w Sandomierzu

Zbiórka dla:

Przytulisko na Wiśniowej
27-600 Sandomierz, ul. Przemysłowa 9A
tel. 888 410 434

Przytulisko na Wiśniowej jest miejscem wyjątkowym. Dla psów i ludzi też. Dlaczego dla psów? Nasi podopieczni mają u nas opiekę, która zapewniamy swoim prywatnym psom. Komplet szczepień, odrobaczania co kwartał, zabezpieczenia przeciwko kleszczom, kastracje, diagnostyka i leczenie. Walczymy o zdrowie każdego Przytulnego. Mamy psy z niedoczynnością tarczycy, padaczką, chorobami nerek, alergiami spożywczymi, problemami ze stawami i wątrobą… Mamy staruszki, które są suplementowane i karmione specjalistycznymi karmami. Mamy szczeniaki, które socjalizujemy. Pracujemy na matach węchowych, kongach, szarpakach. Dobieramy rodzaje szelek spacerowych do konkretnych psów. Uczymy chodzenia na luźnej smyczy. Uważnie dobieramy psy do rodzin adopcyjnych i kierujemy się szczęściem zarówno psa jak i rodziny. Dlaczego dla ludzi? Bo przechodząc przez furtkę Przytuliska zostawiamy problemy i troski za sobą. Bo lubimy spędzać czas ze sobą i z psami. Bo tu się wyciszamy, tu wyprowadzamy psy na prostą.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Sandomierz

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”