X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „U Machowiaków”

Zbiórka dla:

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Chrońmy Zwierzęta
39-400 Tarnobrzeg, Kanadyjska 10
tel. 728 473 969

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie od lat prowadzi malutkie Schronisko „U Machowiaków”. Naszym głównym zadaniem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami z rejonu gminy Tarnobrzeg. Jednak w obliczu tragedii zwierzęcej staramy się także pomagać zwierzętom z innych gmin, zwierzętom, którym nikt nie chciał pomóc. Dobro zwierząt to dla nas priorytet. W tym roku pod nasz skromny dach przyjęliśmy 30 psów i 20 kotów z Ukrainy. Mamy u siebie również psy z Radys i Wojtyszek. Zawsze ratujemy najbardziej potrzebujące zwierzęta. Jesteśmy malutkim schroniskiem z ogromną empatią i sercem dla zwierząt. Mimo trudności z jakimi się borykamy często ratujemy zwierzęta z innych gmin, zwierzęta którym nikt nie chciał pomóc. W tym roku daliśmy schronienie 30 psom z Ukrainy po które jechaliśmy sami. Spotkaliśmy się z ogromną tragedią nie tylko zwierzęcą ale też i ludzką. Każde wsparcie, które dostajemy od ludzi jest dla nas na wagę złota i umożliwia nam to pomaganie na szeroką skalę. Zajmujemy się także naszymi gminnymi zwierzętami.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt u Machowiaków.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Schronisko Machów

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"