IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Nadzieja”

Zbiórka dla:

Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt „Nadzieja”
37-700 Przemyśl, ul. Kazimierza Wielkiego 7
tel. 730 751 010

Jesteśmy małym lokalnym Stowarzyszeniem, które swoim zasiegiem działalnosci obejmuje obecnie całe województwo podkarpackie. Jest nas garstka osób, wszyscy to wolontariusze. Nie pobieramy wynagrodzeń za pracę w stowarzyszeniu. Zakres działalności jest jednak ogromny. Zaczynając od interwencji, kończąc na uświadamianiu okolicznych gmin i naszego miasta o problemach bezdomności zwierząt. Bardzo czesto zwyczajnie brakuje rąk do pracy by organizować zbiórki karmy, szczególnie na zimę. Jako stowarzyszenie jesteśmy organizacją pozarządową, posiadającą status organizacji pożytku publicznego od 2008r. Naszym głównym celem statutowym jest ochrona zwierząt bezdomnych, chorych, starych i zniedołężniałych. Niesiemy pomoc również zwierzętom właścicielskim, których opiekunowie z różnych przyczyn i kolei losu nie są w stanie zapewnić im utrzymania i dobrostanu. Swoje cele statutowe realizujemy głównie dzięki wpływom z 1% i darowizn ludzi dobrej woli. Systematycznie prowadzimy akcje dokarmiania zwierząt z terenu naszego miasta i okolicznych gmin.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Stowarzyszenie Nadzieja

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”