IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze

Zbiórka dla:

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
65-169 Zielona Góra, ul. Szwajcarska 4
tel. 68 353 55 85

W styczniu 2021 roku, OTOZ Animals przejął opiekę nad bezdomnymi zwierzętami w zielonogórskim schronisku. Od pierwszego dnia rozpoczęłą się walka o poprawę warunków, w jakim dotychczas przyszło żyć naszym podopieczmy. Schronisko, które przejęliśmy to przysłowiowa ruina wymagająca nieskończonej ilości modernizacji i napraw. Po niespełna roku działalności udało nam się odkupić sprzęt, który zwierzęta straciły wraz z odejściem poprzednich administratorów. Wyremontoawaliśmy również szpitalik, wymieniliśmy piec, rozpoczęliśmy remont kuchni, dachu budynku, apartamentu, w którym przebywają najstarsze i schorowane psiaki. Każdy dzień to kolejne zmiany, to krok do przodu w stronę poprawy warunków życia. Schronisko obecnie zmaga się z dużymi problemami, którym próbuje konsekwentnie sprostać rozwiązując kolejne problemy. Tyle remontów na raz wymaga dużych nakładów finansowych, dlatego każda pomoc jest dla schroniska na wagę złota.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Zielona Góra

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”