IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Schronisko dla zwierząt „Psia Chata” w Chorzowie

Zbiórka dla:

Schronisko PSIA CHATA prowadzone
przez Fundację S.O.S. dla Zwierząt
41-508 Chorzów Maciejkowice,
ul. Antoniów 1 tel. 796 609 896

To, co robimy, robimy z pasji i z miłości do zwierząt, dlatego nie usypiamy starych i wymagających opieki psów/kotów, dbając o to, żeby miały dostęp do jak najlepszej opieki weterynaryjnej. Korzystamy, jeżeli trzeba z usług weterynarzy z różnych stron Polski. Z przypadkami okulistycznymi jeździmy do Lublina, neurologicznymi do kliniki Yagy do Brna, a przy schorzeniach kręgosłupa do Wrocławia. W żywieniu stosujemy o ile to konieczne diety weterynaryjne. Nasze zwierzęta korzystają z akupunktury, rehabilitacji, z terapii behawioralnych. Psiaki uczestniczą w wycieczkach dog-trekkingowych. Psy bardzo aktywne biegają z osobami przygotowującymi się do maratonów. Uczymy jazdy samochodem, pływania w jeziorze i chodzenia na smyczy. Nasze przytulisko to miejsce które walczy o każde psie czy kocie życie. To nasza praca i wolontariat w jednym, 24 godziny na dobę, bez urlopu i dni wolnych. Dla naszych podopiecznych staramy się aby to miejsce było DOMEM, a miski zawsze były pełne. Ta akcja pomaga nam w działaniu. Prosimy o pomoc!

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
SOS Chorzów

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”