IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Warta Goldena

Zbiórka dla:

Fundacja Warta Goldena
00-355 Warszawa, Tamka 49/11
tel. 605 273 373

Fundacja WARTA GOLDENA – są to ludzie, dla których pomoc niesiona Golden Retrieverom to uszlachetniająca misja. Wspólnie z wolontariuszami oddają swój czas, troskę i domy, aby zapewnić goldenom lepszy byt. Wspierają ich osoby, które transportują psy przemierzając nieraz całą Polskę, aby te mogły zacząć nowe życie.

FUNDACJA WARTA GOLDENA – to psy rasy Golden Retriever, które doświadczyły wiele zła. To psy niechciane, niekochane, bite. To psy rozmnażane tylko dla zysku, często będące prezentem, który znudził się, bo za szybko urósł lub potrafił coś spsocić. To również psy, które z powodu ciężkiej sytuacji właścicieli czasami są zmuszone opuścić swój dotychczasowy dom, również dlatego, że niewłaściwie prowadzone lub nieszkolone wykazały agresję. Takim psom również staramy się pomóc i znaleźć odpowiedzialnych ludzi do opieki nad nimi. Wiemy, że w całej Polsce czekają na ratunek i czekać będą kolejne psy, dlatego staramy się robić wszystko, by móc nieść pomoc dalej. Rozpoczynamy już 12 rok działalności. Do tej pory oddaliśmy do adopcji 650 psów oraz wsparliśmy finansowo dziesiątki Goldenów, które potrzebowały pomocy weterynaryjnej.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Warta Goldena

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”