X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Warta Goldena

Zbiórka dla:

Fundacja Warta Goldena
00-355 Warszawa, Tamka 49/11
tel. 605 273 373

Fundacja Warta Goldena od ponad 10 lat zajmuje się pomocą golden retriverom i psom w typie rasy. Niestety, statystyki są bezlitosne i bardzo dobitnie pokazują, że rasowe psy również dotyka los niechcianego burka. Tak, goldeny też siedzą w kojcach lub na łańcuchach, są porzucane w lasach i oddawane do schronisk… Tak, one też znają uczucie przeszywającego zimna i nie raz oglądały pustą miskę. I tu działamy MY! „Stoimy na warcie goldena” – wyciągamy psy ze schronisk; zabezpieczamy porzucone i zagubione; ratujemy goldeny z pseudohodowli; przyjmujemy psy właścicielskie oddawane z powodów „życiowych”; interweniujemy, gdy dowiadujemy się o braku należytej opieki i zaniedbaniach ze strony opiekunów. Mamy na swoim koncie blisko 700 szczęśliwych adopcji, a naszą wizytówką stała się determinacja w ratowaniu goldenów z ciężkimi problemami behawioralnymi (np. agresywnych), na których schroniska, inne organizacje czy właściciele już „postawili krzyżyk”. Każda pomoc jest na wagę „złotek”!

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Fundacji Warta Goldena z Warszawy.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Warta Goldena

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay lub PayPal prosimy skorzystać z poniższych formularzy.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"