IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Przytulisko dla psów w Bysławiu

Zbiórka dla:

Przytulisko dla Psów w Bysławiu
89-511 Cekcyn, ul. Szeroka 18
tel. 692 188 794

Przytulisko dla Psów w Bysławiu jest schronieniem dla bezdomnych psów z terenu gminy Lubiewo w powiecie tucholskim, w woj. kujawsko – pomorskim. Jako wolontariusze działamy w nim od 6 lat, starając się na początku przede wszystkim o znalezienie dobrych domów dla psów pozostających pod naszą opieką. Jednak problemy, z którymi zaczęliśmy się borykać na co dzień uzmysłowiły nam skalę potrzeb, które nas przerastały, a co najważniejsze przerastać zaczęły również możliwości finansowe gminy. Była to kwestia zakupu nie tylko dobrej jakościowo karmy, ale przede wszystkim opieka weterynaryjna. Wiele psów wymagało i wciąż wymaga wszechstronnej pomocy lekarskiej, często operacji ratujących życie. Stąd w roku 2018 powstała fundacja „Psi Azyl”, której trzonem są wolontariusze działający w Przytulisku od samego początku. Dzisiaj swoją działalność „Psi Azyl” rozciąga na sąsiednie przytuliska bez wolontariatu, z których wyciągamy psiaki, leczymy i szukamy dla nich domów.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Przytulisko w Bysławiu

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”