IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Stowarzyszenie Psi Azyl u Żanety

Zbiórka dla:

Stowarzyszenie Psi Azyl u Żanety
28-400 Pińczów, ul. Włochy 73
tel. 531 548 157

Nasze Stowarzyszenie działa od kwietnia 2021 roku. Mamy pod opieką około 20 psiaków. Jesteśmy organizacją non profit. Z datków Darczyńców pokrywamy koszty zabiegów: kastracje, sterylizacje i innych interwencji. Nasi podopieczni to psy z terenów wiejskich, łańcuchów, które często wymagają leczenia. Trafiają do nas też całe gromadki- mamy ze szczeniakami. Niedawno  przybyły psiaki z parwowirozą, stąd wydatki na dezynfekcję pomieszczeń przez okres kilku tygodni, pochłaniający spore koszta. Nasza siedziba także jest w trakcie remontu, koszta są naprawdę duże. Nie mamy żadnych sponsorów, poza Darczyńcami, wspierających nas dobrowolnymi wpłatami. Zwierzeta maja zapewniony wybieg, teren niedawno zyskał nowe ogrodzenie. Zwierzęta są na codzień trzymane w warunkach domowych, gdzie dokonuje się też ich proces socjalizacji. Zwykle trafiają do nas wyrzucone lub po latach spędzonych w budzie – my szukamy im ciepłych kochających domów.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
U Żanety

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”