IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tychach

Zbiórka dla:

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach
43-100 Tychy, ul. Przejazdowa 101 
tel. 32 323 93 98

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach rozpoczęła działalność 1 lipca 2001r. przejmując opiekę nad zwierzętami znajdującymi się w Schronisku przy ul. Towarowej 40, aby we wrześniu ostatecznie przenieść je do nowego obiektu przy ul. Przejazdowej 101 w Tychach – Urbanowicach. Przy projektowej pojemności przewidzianej na potrzeby 120 psów i 40 kotów, rocznie przyjmowanych jest ponad 500 zwierząt. Zakres opieki jakim całodobowo otaczamy naszych podopiecznych wykonuje 8 pracowników. To dzięki ich ciężkiej pracy i wielkiemu oddaniu, oraz życzliwości wielu współpracujących ze Schroniskiem osób, nasze zwierzaki maja szansę odnalezienia się w tej trudnej schroniskowej rzeczywistości i odbudowania swojego zaufania do człowieka. Schronisko nie miałoby szansy funkcjonować tak dobrze bez wspaniałych darczyńców oraz fundacji i firm wspierających nasze działania. Dzięki takim ludziom możemy zabezpieczyć potrzeby naszych zwierząt oraz nie martwić się o ich dobrostan.

W akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc” bierzemy udział co roku. Ta akcja ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ jest jedną z większych w której bierzemy udział. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić naszym podopiecznym karmę mokrą oraz specjalistyczną, której bardzo potrzebują nasze starsze oraz chore zwierzęta i która w schronisku wciąż jest produktem deficytowym. Ostatnia akcja pomogła zabezpieczyć nasz magazyn na kilka miesięcy, a nasze zwierzaki mogły cieszyć się dobrym samopoczuciem po zjedzeniu karmy dobrej jakości.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Schronisko Tychy

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”