IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja „Znajdki” koło Radzymina

Zbiórka dla:

Przytulisko Znajdki k.Radzymina
05-240 Tłuszcz, Krusze 132
tel. 664 821 160

Fundacja Znajdki to garstka wolontariuszy kochających i ratujących zwierzęta każdego dnia od wielu lat. To także i przede wszystkim kilkadziesiąt psów i kotów czekających w tej chwili na nowe domy. Każdego roku to kilkaset ocalonych zwierząt. Zgłaszają je nam ludzie niemalże codziennie. Przyjmujemy pod naszą opiekę upodlone, przerażone, zagłodzone, wyrzucane jak śmieci na poboczach. Leczymy, spędzamy godziny w przychodniach weterynaryjnych, socjalizujemy, przygotowywujemy do adopcji i szukamy domów najlepszych pod słońcem. Karma z akcji jest dla nas ogromnym wsparciem w ratowaniu zwierząt. Dziękujemy serdecznie.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Fundacja Znajdki

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”