IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Pomocy Zwierzętom AMI

Zbiórka dla:

AMI – Fundacja Pomocy Zwierzętom
02-762 Warszawa, ul. Barcelońska 5/66
tel. 502 388 663

AMI Fundacja Pomocy Zwierzętom została powołana w 2010 roku z miłości, troski i odpowiedzialności za naszych braci mniejszych. Opiekujemy się gromadką 40 psów, które doświadczyły w życiu odrzucenia, cierpienia, choroby oraz bezdomności. Jesteśmy organizacją non-profit i utrzymujemy się wyłącznie z datków darczyńców, ludzi o wrażliwych sercach. Tylko dzięki Państwu możemy czynić dobro, otoczyć miłością i zapewnić leczenie bezbronnym istotom, które same o pomoc nie proszą. Jesteśmy ich głosem i dlatego serdecznie prosimy o wsparcie. Przytulisko prowadzone jest przez certyfikowanych behawiorystów Absolwentów Hodowli i Chowu Zwierząt na SGGW . Pochylamy się nad losem psów, które nie mają szansy na adopcję ze względu na zachowania agresywne, rozległe choroby, zaawansowany wiek. Pod naszą opieką znajdują stare, zapomniane psy odrzucone przez ludzi . Dla nas stają się jedyne, niepowtarzalne i kochane. Dzięki Państwa pomocy możemy przywrócić godność tym niezwykłym zwierzętom.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Fundacja AMI

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”