X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja Pomocy Zwierzętom AMI

Zbiórka dla:

AMI – Fundacja Pomocy Zwierzętom
02-762 Warszawa, ul. Barcelońska 5/66
tel. 502 388 663

AMI Fundacja Pomocy Zwierzętom powstała w 2010 roku w celu niesienia pomocy bezdomnym, skrzywdzonym przez los zwierzętom. Przytulisko jest jedyną ostoją dla 50 psów: wyrzuconych, starych, bezradnych i chorych, których świat po prostu nie potrzebuje. Jednym z zadań Fundacji jest pomoc psom agresywnym, którym grozi eutanazja. Są to psy, które doznały niewyobrażalnej krzywdy ze strony człowieka. Są pogubione w ludzkim świecie, zrezygnowane, z brakiem chęci do dalszego życia. Psy, które nie dotknęły swoimi łapkami zielonej trawy, nie znają zapachu drzew, nie widziały lasu, tylko łańcuch, pięść, kraty, pętle-chwytaki do łapania oraz kije do bicia. Widzimy jednakże, że nasza systematyczna praca przynosi efekty, a zrezygnowane dotychczas oczy nabierają blasku i z psa agresywnego rodzi się najukochańszy przyjaciel człowieka. Dla tych chwil warto żyć! Nie potrafiliśmy, również przejść obojętnie wobec psów przybyłych z Ukrainy. U nas znalazły dom i miłość. Wspierajcie nas!

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Fundacji AMI w Warszawie.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Fundacja AMI

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay lub PayPal prosimy skorzystać z poniższych formularzy.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"