IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dyminach

Zbiórka dla:

Schronisko dla zwierząt w Dyminach
25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 103
tel. 41 361 67 24

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach jest prowadzone przez Stowarzyszenie „Arka Nadziei” od 2013 roku. Przez ten czas pod naszą opieką znalazło się ponad 8000 zwierząt. Psy i koty, które znajdują się w naszej placówce mają zapewnioną opiekę na wysokim poziomie. Naszą misją jest zapewnienie im najlepszych możliwych warunków. Dzięki Państwa pomocy, wiele z naszych zwierzaków może liczyć na dobry posiłek. Nasze schronisko aktualnie posiada prawie 140 zwierząt. Potrzeby są ogromne, mimo wsparcia jesteśmy obecnie w trudnej sytuacji. Poprzednie akcje bardzo nam pomogły w zapewnieniu wysokiego poziomu opieki dla naszych podopiecznych.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Schronisko Dyminy

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”