X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec

Zbiórka dla:

Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec
39-300 Mielec, ul. Kochanowskiego 4/17
tel. 17 770 72 11

Jesteśmy małą, niemedialną organizacją z Podkarpacia. Każdy z nas zaczynał jako wolontariusz w schronisku a jako stowarzyszenie, mamy większy zasięg i większe możliwości działania. Współpracujemy ze schroniskiem, w którym przebywa aktualnie 90 psów i kilkanaście kotów oraz z gminnym przytuliskiem, gdzie przebywa 40 psów. Współpracujemy ze stowarzyszeniem, które pomaga osobom biednym oraz nieporadnym życiowo, dbamy o dobrostan zwierząt, które znajdują się w tych rodzinach, głównie zapewniając karmę dla ich psów i kotów. W szczególnych przypadkach, opłacamy leczenie tych zwierząt. Mamy na utrzymaniu 7 psów w domach tymczasowych i w hoteliku, tym psom również musimy co miesiąc zapewnić pełne brzuszki. Wszystkie nasze działania są charytatywne, podejmujemy je w prywatnym czasie, wolnym od pracy zawodowej i obowiązków rodzinnych. Nikt za tę pracę nie pobiera wynagrodzenia. Każda ilość karmy, jaka trafia do naszej organizacji jest zawsze dobrze wykorzystana do ostatniego okruszka.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Stowarzyszeniu Zwierzoluby Mielec.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Zwierzoluby Mielec

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"