X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Fundacja na rzecz ochrony praw zwierząt „Kundelek”

Zbiórka dla:

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Kundelek
96-520 Iłów , ul. Rynek Staromiejski 3
tel. 728 267 534

Jesteśmy grupą kobiet, które za życiowy cel postawiły sobie ratowanie zwierząt. Ratujemy wszystkie potrzebujące psy, koty a nawet szczury, ptaki i jeże, które staną na naszej drodze. Nie wybieramy medialnych przypadków, pomagamy wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. Nie owijamy w bawełnę, nie pokazujemy pomocy przez różowe okulary a taką jaka ona jest – również z tej ponurej strony. Kładziemy ogromny nacisk na kastracje. Wszystkie nasze zwierzęta wyjeżdżają do nowych domów odrobaczone, odpchlone, zaszczepione, zaczipowane i wykastrowane. Kastrujemy też koty wolno żyjące oraz edukujemy mieszkańców okolicznych wsi. Zabieramy na kastrację psy właścicielskie bo wiemy, że tylko tak możemy ograniczyć bezdomność – pracą u postaw. Pod opieką jednocześnie mamy około 80 psów i kilkanaście kotów. Wszystkim aktywnie poszukujemy domu. Nie spoczywamy na laurach. Walczymy o ich lepszy los! Kundelek oficjalnie powstała w 2015 roku, ale już wiele lat wcześniej pomagałyśmy zwierzętom, które nie mają domów, ani człowieka, który by o nie dbał, karmił i otaczał opieką. Naszą misją jest niesienie pomocy zwierzętom porzuconym, chorym, bitym, skrzywdzonym, i zaniedbywanym. Uważamy, że jedynym sposobem na zmniejszenie bezdomności jest kastracja i czipowanie dlatego dbamy o to by każdy nasz podopieczny wyjechał do nowego domu: wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. Pomagamy także zwierzętom, które mają właścicieli; edukujemy, kastrujemy, czipujemy oraz w miarę możliwości wspomagamy karmą, osoby, których na nią nie stać. Psy i koty wydajemy do adopcji wyłącznie do domów, w których traktowane będą jak pełnoprawni członkowie rodziny. Prosimy, pomóż nam odmienić los bezdomnych zwierząt! Razem możemy więcej!

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy Fundacji Kundelek w Iłowie.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Fundacja Kundelek

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay lub PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem T-Pay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Krajowego Integratora Płatności T-Pay

Wpisz kwotę darowizny:Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayPal

Więcej informacji o naszej akcji
znajdziesz TUTAJ

Weź udział w naszych konkursach i wygraj cenne nagrody!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Udostępnij"