IX EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Schronisko dla niechcianych i porzuconych psów w Boguszycach Małych

Zbiórka dla:

Fundacja Ostatnia Szansa
96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Boguszyce Małe 25
tel. 509 201 457

Fundacja Ostatnia Szansa zwykle jesteśmy skromni tym razem nieco odważniej o nas, naszych działaniach, formie prowadzenia wyjątkowego schroniska. W schronisku najważniejsze są zwierzęta, ale nie zajmujemy się tylko schroniskiem, prowadzimy działania na rzecz zmniejszenia bezdomności psów i kotów poprzez akcje Kastracji w tym i zwierząt właścicielskich, od lat wspieramy karmicielki kotów bezdomnych (wolnożyjących), reagujemy, zgłaszamy przypadki złego traktowania zwierząt oraz rażących zaniedbań i warunków ich bytowania, bierzemy udział w edukacji dzieci i młodzieży na temat humanitarnego stosunku człowieka do zwierząt – wszystkich zwierząt. Schronisko Boguszyce Małe jest miejscem wyjątkowym, nietypowym wśród innych schronisk tutaj wszystkie psy codziennie wychodzą na spacery, znakomita większość naszych podopiecznych mieszka w pomieszczeniach , każdy z nich ma swoje legowisko z kocykiem. Dbamy o socjalizacje psów o ich przygotowania do adopcji. Dbamy też w sposób wyjątkowy o dobrostan naszych boguszaków. Obecnie w schronisku przebywają 103 psy.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Boguszyce

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”