VIII EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Miejsckie schronisko dla bezdomnych zwierząt „Kundelek”

Zbiórka dla:

Schronisko dla bezdomnych zwierząt KUNDELEK
35-322 Rzeszów , ul. Ciepłownicza 3
tel. 17 742 11 09

Miejskie schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rzeszowie powstało w 2005 r. W dużej mierze do jego powstania przyczynili się członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt – nieustannie, przez wiele lat walcząc o powstanie tej placówki, kierując się miłością do zwierząt pokrzywdzonych przez los, rozumieniem ich niedoli i potrzebą pomocy. Były to lata ciężkiej pracy, odporności psychicznej i determinacji, co w rezultacie zaowocowało przychylnością władz miasta i w konsekwencji zaistnieniem placówki.
Administratorem placówki od wielu lat jest Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt – społeczna organizacja mająca status organizacji pożytku publicznego KRS 12533.
Od 1-go maja 2012 r. schronisko „Kundelek” jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Rzeszów (70%) oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt (30%). W schronisku stale przebywa średnio ok. 170 psów i 50 kotów.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Schronisko Kundelek

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane
są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”