VIII EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Opolu

Zbiórka dla:

Schronisko dla zwierząt w Opolu
45-073 Opole, ul. Torowa 9
tel. 77 45 45 902

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu stale przebywa około 100 psów i 90 kotów. Wśród nich nie brakuje zwierząt dla których schronisko jest domem od 3 czy nawet 6 lat. W schronisku brakuje dobrej karmy, puszek, żwirku dla kotów oraz… dobrych ludzi, którzy adoptują schroniskowych podopiecznych. Najbardziej potrzebna jest dobra karma dobrej jakości – nie najtańsza z marketu. Nie chodzi tutaj o wybredność zwierząt, a o ich dobro.

Jest u nas wiele zarazków, musimy zwiększać odporność zwierzaków, wzbogacać posiłki w witaminy. W warunkach domowych jakość karmy nie ma większego znaczenia, tutaj jest nieco inaczej. Dobra żywność jest potrzebna w szczególności dlatego, że nie wszystkie zwierzęta są zdrowe. Zaczyna się okres późnojesienny i niestety zwierząt napływa w zastraszającym tempie. Każde ze zwierząt przynosi ze sobą do schroniska jakąś chorobę – wyjaśnia Dorota Skupińska – kierownik schroniska.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

 56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:
Schronisko Opole

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”