X EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Konkurs filmowy dla każdego!

Konkurs Filmowy organizowany w ramach naszej akcji
zakończył się o północy 31 grudnia 2022 roku.

Z przykrością informujemy, że do dnia 31 grudnia 2022 roku nie wpłynęły żadne prace konkursowe, w związku z powyższym organizowany przez nas konkurs filmowy został nierozstrzygnięty.

Weź udział w naszym konkursie filmowym i wygraj
profesjonalną sesję fotograficzną o wartości 1300,00 PLN

BUREK SAM NIE POPROSI O POMOC… 

Uwaga konkurs!

Nagraj filmik promujący akcję i wygraj przepiękną sesję zdjęciową ze swoim pupilem!

W ramach akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc” przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs. Nagrodą, jaką możesz w nim zdobyć jest plenerowa, zimowa sesja fotograficzna czworonoga, czyli przepiękna pamiątka w 30 wspaniałych poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do wydruku kadrach. Sesję wykona fotograf Robert Stelmach, który tę pamiątkę zamknie w pięknej i profesjonalnie wykonanej fotoksiążce Creativ 100 (oczywiście, wszystkie zdjęcia wykonane podczas sesji otrzymasz także w formie elektronicznej).

Jednak by wziąć udział w konkursie musisz wykonać zadanie, które polega na… nagraniu krótkiego filmiku wideo.

Nagrody w konkursie ufundowała firma:

Nazywam się Robert Stelmach, pochodzę z Jaworzyny Śląskiej w woj. dolnośląskim. Od dziesięciu lat mieszkam w Krakowie, a dokładnie w przepięknej dzielnicy Nowa Huta. Fotografia była ze mną od zawsze, w mniejszym lub większym stopniu, natomiast w pełni oddałem się jej około pięć lat temu. Na co dzień staram się dokumentować życie dzielnicy, czy to kulturalne, czy sportowe, a także wszelkie wydarzenia z nią związane. Moją pasją jest fotografia reportażowa, uważam ją za najciekawszą formę opowiedzenia historii w zatrzymanych kadrach. Oprócz reportażu bardzo dobrze odnajduję się w portretach, nie tylko człowieka. Uchwycenie tej jednej mimiki twarzy, układu ciała jest po prostu piękne. Krótko mówiąc, fotografia jest moją ogromną pasją – z każdym reportażem, portretem, fotografią biznesową lub produktową staram się jeszcze bardziej rozwinąć, dostrzec to, czego nie widać, uchwycić to, co niemożliwe. Fotografia jest sztuką i sposób, w jaki ją pokażemy, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Nagroda w konkursie filmowym składa się z:

UWAGA!

Łączna wartość nagrody składającej sie z profesjonalnej, zimowej sesji fotograficznej ze zwierzakiem oraz fotoksiążki Kreativ 100% wynosi 1300,00 PLN. Na sesję fotograficzną składa się wykonanie 30 sztuk zdjęć plenerowych poddanych profesjonalnej obróbce i przygotowanych do wydruku. Dodatkowo zwycięzca otrzyma fotoksiażkę Kreativ 100% zawierającą łącznie 20 wybranych z pośród 30 wykonanych podczas sesji fotograficznej kadrów o wymiarach 42x30cm. Zwycięzca otrzyma także 30 sztuk zdjęć wykonanych podczas sesji, ich formę elektroniczną będzie mógł pobrać za pomocą specjalnego linku i zapisać na dysku swojego urządzenia np. komputera.

PAMIĘTAJ, aby wziąć udział w naszym konkursie:

1. Nagraj krótki materiał wideo (filmik) mający zachęcić do wzięcia udziału i wsparcia akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”.

2. Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin Konkursu dostępny poniżej.

3. Polub Fan Page Fundacji Psi Los oraz promuj X jubileuszową edycję akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc” na swoich profilach w mediach społecznościowych. Poinformuj o naszej akcji, podaj adres strony internetowej zbiórki.

4. Poinformuj o organizowanym przez nas konkursie filmowym na swoich profilach w mediach społecznościowych, w swoim poście wklej adres strony internetowej konkursu.

5. Zachęć Darczyńców do wsparcia i udostępniania X Jubileuszowej edycji akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”, napisz post na swoich profilach w mediach społecznościowych i wklej adres strony internetowej akcji.

6. Prześlij linki do swoich postów w których zamieszczony został nagrany przez Ciebie filmik wraz z informacją o trwającej akcji, konkursie oraz prośbie do Darczyńców o wsparcie naszej zbiórki.

Galeria Roberta Stelmacha

Obrazy w galerii wyświetlają się automatycznie!

Regulamin konkursu filmowego dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich nowościach w naszej akcji?

Zapisz się do naszego Newslettera!

Podoba Ci się nasza akcja? Poinformuj o niej swoich znajomych na portalu Facebook. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Udostępnij”